KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9031229
nr 903 1229
Louis Moe
(1857-1945)
Färgetsning, Louis Moe (1857-1945), troll och björn, Opus 60 signerad, motivet: 25x41
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:49:18
28/7 11:31:41
28/7 15:40:33